Get Adobe Flash player

FAQ

Co je zapotřebí k provozu trackeru ?

Není zapotřebí nic jiného,než SIM karta,která je umístěna uvnitř zařízení a mobilní telefon ,na který jsou zasílána data přes SMS určující polohu trackeru.Určení polohy probíhá dvěma volitelnými způsoby. První způsob je komunikace s trackerem pomocí SMS. Druhý způsob je datový přenos přes GPRS. Pro běžnou potřebu hlídání auta,dětí,psa apod plně postačí zjištění aktuální polohy pomocí SMS,kterou lokátor zašle v případě potřeby do telefonu .

Kolik bude stát provoz pro zjištění polohy přes SMS ?

Při zjišťování polohy v mobilním telefonu  neplatíme nic víc,než cenu jedné SMS  tj.1.5 Kč

Jak zjistím polohu trackeru přes SMS ?

Pokud potřebuji rychle zjistit polohu trackeru, tak stačí jen zavolat na tel.číslo SIM karty uložené v zařízení.Tento tracker zavěsí hovor,takže jej neplatíme a obratem zašle SMS s údaji o poloze včetně webové adresy Google map.Dalším kliknutím na webový odkaz jsme přímo na mapě s vyznačenou aktuální polohou trackeru. Pokud nejsme v terénu ,ale doma u PC s připojením na internet ,pak stačí zadat data ze SMS přímo do mapového prohlížeče / Mapy Seznam, Google ap./ a máme okamžitou polohu přímo na mapě.

Jak se dozvím,že se moje dítě pohybuje jinde než má být

Zařízení má funkci  Geoplot. Můžeme si předem určit okruh území,po jehož opuštění bude vyslána varovná zpráva do telefonu. 

Mé dítě je v situaci ohrožení,jak se to dozvím

Zařízení má SOS tlačítko. V případě ohrožení stačí nenápadně v kapse zmáčknout toto lačítko a jsme ihned vyrozuměni o situaci včetně aktuální polohy. Navíc můžeme místo monitorovat zapnutím odposlechu.

 

 

 

E-shop

E-shop

Rychlý kontakt

Jaroslav Krejčí
Terronská 987/1
460 01  Liberec I-Staré Město
Mobil: +420 777 111 302
gpstracker@seznam.cz

.

Partnerské stránky