Get Adobe Flash player

Ověřená kvalita našich výrobků včetně evropských certifikátů…

Ověřená kvalita našich výrobků

Díky naší dlouholeté specializaci můžete mít jistotu,že zařízení nejen prodáváme,ale věnujeme se i testování, montáži a výběru co do kvality a rozumné ceny těch nejvhodnějších výrobků.Výsledná dodavatelská firma byla zvolena po dvou letech testování různých výrobců.
Vzhledem k tomu,že se na trhu jsou podobné výrobky od různých firem na prvý pohled k nerozeznání, můžete být při koupi tohoto výrobku jinde za lákavější cenu nemile překvapeni .Méně kvalitní GPS čip může způsobit menší citlivost nebo výpadky příjmu signálu.Kvalitní komunikace je také v závislosti na použitém
GSM modulu.U těchto výrobků mnohdy nefunguje GPRS přenos a tím i možnost sledování průběhu pohybu lokátoru v PC přímo na mapě. Nemalou úlohu ve spolehlivosti zaujímá kromě použitých součástek také technologie zpracování tištěných spojů,což
pro zaručení kvality vyžaduje značně vyspělou a drahou technologii. Též je nutné se zaměřit na obsah balení,kapacitu i počet baterií,možnost nabíjení-12V,220V aj.
Navíc tyto produkty bývají nabízeny pouze s roční zárukou a mnohdy i bez faktury ,nebo jen s možností navrácení zboží do týdne po vyzkoušení.
Bohužel stále častěji se na nás obracejí zákazníci,kteří tak někde nakoupili a chtějí poradit jak toto zařízení
donutit správně komunikovat.
Zakoupením zboží v našem obchodě máte jistotu,že získáváte zboží od dlouhodobě ověřeného výrobce,kde vzhledem k vyzkoušené vysoké bezporuchovosti je dvouletá záruční doba úplnou samozřejmostí..Navíc získáváte využití našich dlouholetých zkušeností včetně některých vychytávek, o kterých ostatní pouze prodejci nemají ani tušení.
Naši zákazníci mají plnou technickou podporu na
tel: 777111302

E-shop

E-shop

Rychlý kontakt

Jaroslav Krejčí
Terronská 987/1
460 01  Liberec I-Staré Město
Mobil: +420 777 111 302
gpstracker@seznam.cz

.

Partnerské stránky